FREE shipping on all orders over 350 TL

 

VONN STUDIOS İADE ŞARTLARI VE SÜRECİ

 

İADE ŞARTLARI

 

  • İade edilmek istenen siparişin teslim tarihi üzerinden 14 gün geçmemiş olması
  • Ürününüzün kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması, ürüne ait ambalajın, etiketin veya paketlemenin herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması
  • Ağır kokulu parfümler ya da iz bırakabilecek bir deodorant ile denenmemiş olması gerekmektedir.
  • Ürünün tekrar satılmasına mâni olacak, herhangi bir leke veya tadilat yapılmış olması gibi durumlarda iade ve değişim yapılamamaktadır.

 

 

 

İADE SÜRECİ

 

www.vonnstudios.com üzerinden yapılan alışverişlerin iadesi sadece aşağıda belirtilen iade adresinden yapılmaktadır. İadelerde 173115047 firma kodunu kullanarak ürününüzü YURTİÇİ KARGO ile adresinizden veya şubelerinden ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer kargolar ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen tarafından karşılanacaktır, karşı ödemeli gönderilen iadeler kabul edilmeyerek tarafınıza geri dönecektir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

 

*Değişim işlemlerinizi yalnızca ürün iadesi ve ardından tekrar satın alım şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

İADE ADRESİ

YURTİÇİ KARGO FİRMA KODU: 173115047

VONN: Harbiye Mah. Teşvikiye Cad.

İkbal İş Merkezi 6.Kat

Şişli/İstanbul

 

 

 

A CONCEPT STORE AIMING FOR QUALITY

We believe in modern basic clothing and perfect fit. We create without seasonal fixities. We design for needs and aesthetic. We believe in art and the holy art makers. We collaborate with artists and merge our platforms to build a stronger vision of fashion.

0
0,00
Your Cart
No product in the cart